הכנת ספר אחזקה / תפעול

ספר אחזקה/תפעול דומה ושונה בהרבה מאחיו הקטן – המדריך למשתמש. כתבים טכניים מטעמנו, הכינו והפיקו מאות ספרי תפעול ואחזקה במפעלי תעשייה מסורתית, מפעלי ייצור היי-טק ובתי תוכנה בשפות רבות ולמגוון קהלי יעד.

אנו מבצעים את הפרויקט תוך שימת לב מיוחד לקהל היעד של ספרות התחזוקה/תפעול, כך שבכל רמת קריאה יוכלו המשתמשים העתידיים להפיק את המיטב מהתיעוד המתקדם.

לצוות הכותבים הטכניים המיומנים שלנו יש ניסיון של שנים ביצירת ספרי אחזקה, תחזוקה ותפעול מקיפים ואינפורמטיביים, ידידותיים ומושכים למשתמש. אנו מבינים שספרי העזר צריכים להיות יותר מסתם אוסף של נתונים טכניים – הם צריכים להיות כלי רב ערך שהעובדים יכולים להתייחס אליו בקלות כדי לבצע את עבודתם ביעילות.

שירותי הכנת ספר אחזקה / תפעול כוללים את כל מה צריך כדי ליצור מדריך שעונה על הצרכים הספציפיים  בכל חברה, ארגון ומפעל. מתכנון ראשוני ומחקר ועד לכתיבה, עריכה ועיצוב, אנו מטפלים בכל היבט של התהליך כדי להבטיח שהמדריך מדויק, קל לשימוש ומושך חזותית.

לכותבים הטכניים שלנו יש ניסיון במגוון תעשיות, כולל הייטק, ביו, אגרוטק, אוטוטק, סבר/סייבר, ייצור, בריאות, IT ועוד. המשמעות היא שיש לנו את הידע והמומחיות ליצור ספרי עזר המותאמים לצרכים ולדרישות הייחודיות שלך.

כמה מהיתרונות של עבודה עם הצוות שלנו:

  • מיומנויות כתיבה טכניות: לצוות הכותבים הטכניים שלנו יש את הכישורים והניסיון הדרושים ליצירת ספרי עזר איכותיים העונים על הצרכים הייחודיים שלך.
  • גישה ממוקדת משתמש: אנו מתמקדים ביצירת ספרי עזר שקל לקרוא ולהבין, ומספקים ערך אמיתי לעובדים והקוראים.
  • תשומת לב לפרטים: אנו גאים בעבודתנו ומחויבים לספק ספרי עזר איכותיים בזמן ובמסגרת התקציב.
  • מומחיות בתעשייה: לצוות שלנו ניסיון במגוון תעשיות נישתיות, כך שנוכל ליצור ספרי עזר המותאמים לצרכים ולדרישות הספציפיות שלך.
  • תמחור תחרותי: אנו מציעים מחירים תחרותיים עבור שירותי הכנת ספר אחזקה / תפעול שלנו, כך שתקבלו עבודה האיכותית במחיר המתאים לתקציב.

MC-Cotvim הנה סוכנות כתיבה טכנית שיכולה לעזור לכם ליצור מדריך מקיף וידידותי. צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד על השירותים שלנו וכיצד נוכל לעזור להשיג את מטרות הארגון.